انسانیت و آزادی در فلسفه اُرُدیسم
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
Affiliates

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

ویژه اُرُدیست ها و علاقمندان به فلسفه اُرُدیسم
المواضيع الأخيرة
» 30 Most Inspirational The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani (the most famous philosopher) Quotes
ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Emptyالأحد فبراير 27, 2022 7:23 am من طرف nadiya

» فلسفه اردیسم ORODISM چیست؟
ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Emptyالسبت يناير 29, 2022 1:05 am من طرف Pegah

» Inspirational Quotes About Life by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani The world's greatest philosopher
ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:38 am من طرف kamran

» The Best The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes (Here Are 20 Of The Most Beautiful)
ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:37 am من طرف kamran

» 12 Top The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes (the most famous philosopher) That Will Give You Perspective
ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:36 am من طرف kamran

» 55 The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes (the most famous philosopher) to Inspire Your Life
ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:35 am من طرف kamran

» 50 The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes (the most famous philosopher) on Life & Success
ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:35 am من طرف kamran

» THE GREATEST The Philosopher Hakim OROD BOZORG Khorasani QUOTES OF ALL TIME
ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:34 am من طرف kamran

» Quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani The world's greatest philosopher
ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:33 am من طرف kamran

» 5 Most Powerful Mindfulness Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani (the most famous philosopher) : Your Daily Dose of Inspiration
ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:31 am من طرف kamran

» 19 Presian Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Inspire Your Personal and Business Life
ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:26 am من طرف kamran

» 53 Positive Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani to Inspire and Motivate You
ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:15 am من طرف kamran

» 5 Best Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani To Overcome Life's Challenges
ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:12 am من طرف kamran

» 4 Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani The best philosopher alive
ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:06 am من طرف kamran

» ' Hakim Orod Bozorg Khorasani' The best philosopher alive
ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Emptyالخميس يوليو 15, 2021 11:59 pm من طرف kamran

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Emptyالخميس يوليو 15, 2021 11:41 pm من طرف kamran

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Emptyالخميس يوليو 15, 2021 11:39 pm من طرف kamran

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Emptyالخميس يوليو 15, 2021 11:37 pm من طرف kamran

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Emptyالخميس يوليو 15, 2021 11:35 pm من طرف kamran

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Emptyالخميس يوليو 15, 2021 11:34 pm من طرف kamran

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Negar Behtash
ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Bar_rightابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Barابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Bar_left 
Pegah
ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Bar_rightابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Barابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Bar_left 
kamran
bahram
nilofar
sarina
Admin
nadiya

ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان!

ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Empty ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان!

پست من طرف sarina الأربعاء نوفمبر 25, 2009 6:59 am

با آمدن اینترنت دوران کُندی خبرگزاریها به پایان رسید! و امروز با آمدن آر اس اس ( R S S ) مرگ آنها نیز فرا رسیده است .

ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! 4qsc0th
امروزه ابرسایت هایی فقط بر مبنای برون خوانی (خروجی خوان) هزاران سایت و
وبلاگ دیگر کار می کنند به زبان ساده آنها تولید کننده محتوا نیستند بلکه
هر وبلاگ و سایتی که عضو آنهاست هر بار که با نوشته ایی جدید بروز می گردد
خود بخود آن سایت برون خوان هم بروز می شود .
وبلاگ نویسان حرفه ایی خیلی سریع جذب چنین سایتهایی شده و عضو می شوند و
آدرس خروجی وبلاگ خود یا همان آر اس اس ( R S S ) را در آنجا ثبت می کنند
و بدین شکل مخاطبین این ابرسایتها را نیز جذب می کنند.

ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! What-is-rssfeed-1

نکته
مهم این است که ابرسایت های برون خوان حد و مرز هر خبرگزاری و سایت فعال
اینترنتی را نیز شکسته اند این گونه سایتها در هر دقیقه دهها مطلب و خبر
مختلف را به خواننده ارایه می کنند که توسط کاربرانی متفاوت نوشته شده است
.

بزرگترین این گونه سایتها در ایران GlanceRSS می باشد . این سایت
توانسته در مدتی بسیار کوتاه دهها هزار سایت و وبلاگ ایرانی را به عضویت
خویش در آورد در بین آنها اسامی خبرگزاریها و سایتهای تولید کننده خبر هم
بسیار دیده می شود.

دنیا بلاگ و بازنگار از دیگر سایتهایی هستند که بر اساس آر اس اس ( R S S ) کار می کنند .

ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Slow_internet

ابر خبرگزاریهای برون خوان در واقع تحقق نظریه “کهکشان بزرگ اندیشه ” می
باشند این نظریه دقیقا نقطه مقابل نظریه دهکده کوچک جهانی است . در نظریه
کهکشان بزرگ اندیشه بطور خلاصه می خوانیم که با اینترنت اندیشه ها به صور
مختلف در حال انتشار هستند و هزاران هزار وبلاگ و سایت این دوران را رقم
می زنند و آدمها در طی عمر خویش و بنا به احوال گوناگونشان سایتها و
وبلاگهای متفاوتی ساخته و افکار خود را منتشر می کنند و در همانجا ارد
بزرگ اندیشمند و نابغه ایرانی پیش بینی می کند بزودی تعداد سایتها و
وبلاگهای اینترنتی از جمعیت کره زمین بیشتر می شود .
ابر سایتهای برون خوان آر اس اس ( R S S ) همه قوانین دست پا گیر ایجاد
خبرگزاری و سایتهای خبری را شکسته و دور زده اند با این فرایند بسیار خنده
آور است کسی برای ایجاد خبرگزاری اینترنتی هزینه و زمان آنچنانی صرف کند
اصولا تولید محتوای رایگان ابرسایتهای برون خوان خود به خود میدان عمل
خبرنگاران حرفه ایی و خبرگزاریهای نامدار را بسیار محدودتر از هر زمان
دیگری نموده است . این گرفتاری شامل حال بنگاه های بزرگ خبری جهان نیز شده
است . روزنامه واشنگتن پست تغییر ماهیت خویش را اعلام نموده و خود را به
شکل خبرگزاری جهانی مطرح نموده است خبرگزاریی که در حال حاضر بیش از ۷۵
درصد مطالب آن برداشت آزاد از سایتهای اینترنتی دیگر است .

ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Rss-feed-icons

تیم های هدایت اخبار در این گونه خبرگزاریها تنها به “برند” و “مارک” خویش
دلخوش نموده اند و امیدوارند با گسترش و تنوع مطالبشان بتوانند سهم حداقلی
در عرصه خبر داشته باشند سهمی که زمانی مطلق و مدت طولانی تری حداکثری بود
امروز به یک برند بزرگ غیر موثر بدل شده است .
آر اس اس ( R S S ) با ایجاد ابرسایتهای برون خوان به آرامی ختم خبرگزاریهای بزرگ را اعلام نمود .

ابرسایتهای برون خوان ( R S S ) و مرگ خبرگزاریهای رسمی جهان! Rss2

منبع :
[وحدهم المديرون لديهم صلاحيات معاينة هذا الرابط]

sarina
sarina

تعداد پستها : 132

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة